Finans Haberleri

Usta Analist 2 Sürpriz Göğüs Coin İsmi Verdi: DOGE’den Evvel Alacağım!

Kripto para piyasası ileri geri gidip gelmeye devam ederken piyasa oyuncuları şimdilik kenarda duruyor. Bununla birlikte yatırımcılar ve traderlar fırsatları kollamayı sürdürüyor. Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti Kasım ayında yapılacak ABD başkanlık seçimleri öncesinde iki göğüs coin için fırsatlar görüyor. Analist bu iki tokenin seçim sürecinde yükselişe geçeceğini iddia ediyor.

Altcoin Sherpa: Bu 2 göğüs coin sepetimde olacak!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, son vakitlerde piyasadaki göğüs coin rüzgarı dindi. Bununla birlikte, piyasadaki düşüşe meydan okuyan kimiler dikkatleri çekmeye devam ediyor. Altcoin Sherpa takma isimli tanınan analist, yaklaşan ABD seçimlerini iki göğüs coin için fırsat görüyor. Bu bağlamda analist, MAGA (TRUMP) ve Jeo Boden (BODEN) göğüs tokenlerinin seçim yılı heyecanı nedeniyle daha düzgün performans göstereceğini iddia ediyor.

TRUMP’ın esin kaynağı, başkanlığa yine aday olan eski lider Donald Trump. BODEN’ın esin kaynağı ise doğal olarak Trump’a karşı yine seçime giren ABD Başkanı Joe Biden. Bu latife coin’leri lider adaylarını isminin yanlış yazılmasıyla viral olmayı amaçlıyor. Bunu da büyük ölçüde başardılar. Altcoin Sherpa, bu iki göğüs coin için şu görüşlerini paylaşıyor:

Benim için aktüel göğüs coin stratejisi: Tek bir dalda ağırlaşma: ABD siyaseti. TRUMP USA sahibiyim ve BODEN satın almak istiyorum. Bu yılın ilerleyen vakitlerinde seçim işleri nitekim başladığında en büyük anlatı bu olmalı. Trump daima haberlerde olacak ve olağan maskaralıklarını yapacak. Ayrıyeten daha sonra DOGE üzere güçlü büyük bir şey satın almak istiyorum. Lakin, bu bahiste sabırlı olacağım. Sanırım bu yılın ilerleyen vakitlerinde çılgınca bir şey yapacak.

Santiment göğüs coin’leri için enteresan tespitler yaptı

Altcoin Sherpa, katiyetle göğüs coin’lerin bir portföyün modülü olması gerektiğini söylüyor. Analist, Defi/L1s/metaverse/gaming/RWA’yı boş ver. Anlatılar/kategoriler kelam konusu olduğunda göğüs coin’ler listenizde üst sıralarda yer almalıdır.” diyor. Bu ortada, Blockchain tahlil platformu Santiment, iki göğüs coinin fiyat hareketi ile iki adayın davranışı ortasında besbelli bir korelasyon olduğunu fark etti. Santiment, tespitlerini şu açıklamalarla paylaştı:

Bu son göğüs coin yükselişlerine yapılan atıfların birden fazla Donald Trump‘a ve onun kripto yanlısı onaylarına gidiyor. Görüldüğü üzere, Trump’tan bahsedilenler, traderların kripto aksisi siyasetlerden korktuğu Biden ile birlikte kripto para ünitesinin mahallî tabanına yakın bir yerde yükseldi.

Kaynak: Santiment

Bu ortada TRUMP, son 24 saatte %8’den fazla artışla yazı sırasında 5,84 dolardan süreç görüyordu. BODEN ise %2,8 artışla yazı sırasında 0,2856 dolardan el değiştiriyordu.

Haberois Editör

Türkiye'nin bir numaralı haber platformu olan Haberois, okuyucularına en güncel son dakika haberlerini tarafsız olarak sunar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu