Finans Haberleri

Üç Usta 3 Patlayıcı Altcoin Belirledi: Bu Maksatlara Ulaşabilirler!

Arthur Hayes temaslı kripto fonu, bir Chainlink rakibinin mevcut düzeyden yüzde 230’a kadar patlayacağını öngörüyor. 2022 Bitcoin çöküşünü yakalayan bir analiste nazaran, bir başkan altcoin Ethereum rakibi yüzde 170’e kadar yükselme potansiyeline sahip. Tanınan kripto analist Ali Martinez ise bir Layer-2 tokeni için yükseliş öngörüyor.

FLR fiyat varsayımı: Bu altcoin için potansiyel yüksek!

Arthur Hayes’in aile ofisi tarafından işletilen erken evre bir kripto yatırım fonu olan Maelstrom Fund, nispeten yeni bir Blockchain olan ve Chainlink (LINK) rakibi Flare’in (FLR) şu anda “muhtemelen pahasının altında” olduğunu söylüyor. Fon, “Chainlink’in erken atılım avantajı, hizmetleriyle halihazırda entegre olmuş sayısız proje ile ona büyük bir avantaj sağladı. Bununla birlikte, Flare çekiş kazandıkça, Chainlink’i süratle yakalama potansiyeline sahip.” değerlendirmesini yapıyor.

Maelstrom Fund, “Flare’in potansiyelini daha yeterli göstermek için”, FLR’nin büsbütün seyreltilmiş değerlemesinin şu anda Chainlink’in yaklaşık %23’ü olduğunu, lakin yeni başlayan şirketin Ethereum (ETH) tabanlı Chainlink’in halihazırda sahip olduğu proje entegrasyonlarının %10’undan daha azına sahip olduğunu söylüyor. Fon, Solana tabanlı Pyth Network dahil başka oracle sağlayıcılarından farkı istikametlerine dikkat çekiyor. Bu bağlamda, onların bilakis Flare’in “kendi lokal ekosistemini de oluşturabileceğini” belirtiyor. Maelstrom Fund’a nazaran, Flare Chainlink’in değerlemesinin %50’sine ulaşırsa, FLR tokenı yaklaşık 2,2 kat artabilir. Ayrıyeten fon, Flare’in Chainlink’in değerlemesinin %75’ine ulaşması halinde FLR’nin 3,3 kat artacağını öngörüyor.

DOT fiyat iddiası: Yüzde 170’lik artış masada!

Bitcoin’in (BTC) 2022’de 30.000 doların altına düşeceğini yanlışsız bir halde iddia eden ve yaygın olarak takip edilen bir kripto para analisti olan Crypto Capo, başkan altcoin Ethereum rakibi Polkadot’un (DOT) 6 dolarlık değerli bir dayanak düzeyinin üzerinde kalmayı başarması halinde, mevcut düzeylerinden %172’ye kadar fırlayacağını söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

DOT: Dirençten reddedildikten sonra şu anda yine ana takviyede. Bu takviye tutarsa, tıpkı dirence (10 ila 11 dolar) kadar bir hareket görmeliyiz. Bu düzey kırılırsa, 15 ila 17 dolara ulaşabilir.

Kaynak: Crypto Capo

ARB fiyat varsayımı: Alcoin bir satın alma sinyali verdi!

Popüler kripto analisti Ali Martinez, Ethereum Katman-2 tahlili Arbitrum (ARB) için yükseliş öngörüyor. Analist, ARB’nin TomDeMark (TD) Sequential Göstergesinin tokenin haftalık grafiğinde bir satın alma sinyali verdiğini söylüyor. Analist, ARB için bir ila dört mum çubuğu ortasında bir toparlanma öngörüyor.

Kaynak: Ali Martinez

Makaledeki görüşler ve varsayımlar analistlere ilişkin olup, mutlaka yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberois Editör

Türkiye'nin bir numaralı haber platformu olan Haberois, okuyucularına en güncel son dakika haberlerini tarafsız olarak sunar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu