Oyun Haberleri

Sea of Thieves Geçen Ay Avrupa’da En Çok Satan PS5 Oyunu Oldu

 
Xbox Game Studios tarafından oyunculara sunulan korsan temalı çok oyunculu Sea of Thieves, yeni bir muvaffakiyete imza atmış durumda. Açıklanan ayrıntılara nazaran oyun geçtiğimiz ay Avrupa’da dijital PlayStation mağazasında en çok satan oyun oldu.
 
Sea of Thieves muvaffakiyetten muvaffakiyete koşuyor
 
 
Resmi PlayStation blog gönderisinde yayınlanan içeriğe bakacak olursak, fiyatsız oyunları saymazsak Sea of Thieves,  ay boyunca Avrupa’da en çok indirilen 20 PlayStation 5 oyunu ortasında birinci sırada yer alıyor. Toplamda Avrupa’nın en uygun 10 oyununun 4’ü ortasında Sea of Thieves, Call of Duty: Çağdaş Warfare 3, Grounded ve Fallout 4 yer alıyor. Bu oyunlar Microsoft tarafından oyunculara sunuluyor.
 
Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da Sea of Thieves, Helldivers 2 ve Stellar Blade’in akabinde üçüncü sırada yer alıyor. Birinci onda öbür Microsoft oyunları ortasında ise Çağdaş Warfare 3 ve Grounded bulunuyor.
 

Sea of Thieves birinci olarak Mart 2018’de Xbox One ve PC için piyasaya sürüldü. Tıpkı vakitte bu imal Xbox Game Pass’te piyasaya sürülen birinci özel oyun oldu.

Haberois Editör

Türkiye'nin bir numaralı haber platformu olan Haberois, okuyucularına en güncel son dakika haberlerini tarafsız olarak sunar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu