Oyun Haberleri

Nvidia, Tekken 8’in Birtakım Ekran Kartlarında Rastgele Çöktüğünü Kabul Etti

 
Bandai Namco Studios tarafından biz oyun severlere sunulan Tekken serisinin en yeni oyunu Tekken 8, kimi ekran kartlarında çökme meseleleri yaşamaya başladı. Nvidia şirketi ise bu durumu doğrular nitelikte yeni bir açıklamada bulundu.
 
GeForce GTX 10 serisi ekran kartlarında problemler mevcut
 
 
Nvidia, kimi ekran kartlarında Tekken 8’de çökme problemleri yaşanabileceğini kabul etti. En son yayınlanan ekran kartı güncellemesine ait güncelleme içerisinde hala araştırılan bir sorun ön plana çıkıyor.
 
PC Gamer tarafından tespit edildiği üzere yama notlarında “Tekken 8, GeForce GTX 10 serisi ekran kartlarında oynanırken rastgele çökebilir” tabirleri yer alıyor. Nvidia sorunun şimdi çözülmediğini ve hala araştırıldığını belirtirken, aslında bunun bir Nvidia sorunu olmayabileceğinin de altını çiziyor.
 

Tekken 8 Steam platformu üzerinde 45 dolarlık fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. En son incelemelere bakacak olursak çoğunlukla olumsuz etiketine sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Haberois Editör

Türkiye'nin bir numaralı haber platformu olan Haberois, okuyucularına en güncel son dakika haberlerini tarafsız olarak sunar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu