Oyun Haberleri

Xbox: Call of Duty Dahil Olmak Üzere Birinci Taraf Oyunlar Birinci Gün Game Pass’te!

 
Microsoft’un oyun kısmı Xbox bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde birçok Bethesda stüdyosunu kapattığını açıkladı. Bu kapatma durumunun şirketin sıhhati için olduğu belirtildi ve uzun müddetli planlarından bahsedildi. Artık ise yeni bir atak Microsoft bünyesinde bulunan oyun abonelik hizmeti Xbox Game Pass için yapılıyor.
 
Xbox Game Pass için büyük adım atıldı
 
 
 
Xbox Başkanı Sarah Bond yeni açıklamalarla bir arada hayranları ve oyuncuları heyecanlandırıyor. Bu kapsamda Call of Duty oyunları da dahil olmak üzere yapılan bütün birinci taraf oyunların birinci günden Game Pass hizmetinde olacağını belirtiyor.
 
Bu durum elbette oyuncu kanadında sevinçle karşılanırken, bir küme oyuncu topluluğu ise büyük ziyana uğrayacaklarını ve sağlıklı bir biçimde işlenebilir sistemin kelam konusu olmadığını vurguluyor.
 

Bond son olarak geçtiğimiz günlerde kapanan 4 farklı stüdyo için şirketin geleceğini muhafazaya yönelik olduğunu vurguladı. Uzun vadeli planlar dahilinde mevcut stüdyoların kapatıldığı aktarıldı.

Haberois Editör

Türkiye'nin bir numaralı haber platformu olan Haberois, okuyucularına en güncel son dakika haberlerini tarafsız olarak sunar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu