Spor Haberleri

Berat Özdemir: “Trabzonspor masadaysa husus kapanmıştır”

Trabzonspor’un Suudi Arabistan grubu Al Ittifak’tan kiraladığı Berat Ayberk Özdemir, Trabzon’a geldi.

Özdemir’i, Trabzon Havalimanı’nda taraftar sevgi şovlarıyla karşıladı.

Trabzonspor’a geldiği için çok keyifli olduğunu belirten Özdemir, “Eve geldim tekrar, çok memnunum. Umarım bıraktığımız yerden Trabzonspor armasını en hoş biçimde temsil etmeye devam ederiz. Giderken ağlayarak gittim fakat ne hoş ki bugünleri de görmeyi Allah nasip etti.” dedi.

Özdemir, taraftarların sevgisine her vakit alanda karşılık vermeye çalıştığını lisana getirerek, “Bu saatten sonra daha fazla çalışarak devam edeceğiz.” diye konuştu.

Beşiktaş maçına hazır olup olmadığı tarafındaki soru üzerine Özdemir, “Ben hazırım, dönem başında çok hoş bir kamp geçirdim. Dönemin birinci 4 maçının 3’ünde, birinci 11 oynadım. Bundan sonrasında karar merci hocamız. Hazır bıraktık, hazır geldik.” tabirlerini kullandı.

Özdemir, “5” numaralı formayı giymek istediğini vurgulayarak, “Tek mesajım, biz şampiyon olduğumuz dönem stadyum tıklım tıklımdı. Umarım Beşiktaş maçından itibaren dolu stadyumda oynamaya devam ederiz. Umarım kadroca çok hoş performans sergileriz.” değerlendirmesinde bulundu.

Trabzonspor’dan diğer kulüplerin de kendisini istediği söyleyen Özdemir, “Eve geldik dedim. Burası benim konutum. Her vakit, Trabzonspor masadaysa benim için mevzu kapanmıştır. Aslında o denli de oldu.” biçiminde konuştu.

Trabzon’da özledikleri ortasında hamsinin de bulunduğunu söz eden Özdemir, taraftarla fotoğraf çektirdikten sonra havalimanından ayrıldı.

Haberois Editör

Türkiye'nin bir numaralı haber platformu olan Haberois, okuyucularına en güncel son dakika haberlerini tarafsız olarak sunar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu